بستن کمربند ایمنی

Avatar

بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان خودروهای شخصی و ناوگان عمومی در جاده های کشور الزامی است

پلیس راهور ناجا: بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان خودروهای شخصی و ناوگان عمومی در جاده های کشور الزامی است

معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان خودروهای شخصی و ناوگان عمومی برابر ماده ۱۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در جاده های کشور الزامی است.
سرهنگ عین الله جهانی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار سایت راهور با اشاره به حوادث ناگوار هفته گذشته از جمله واژگونی یک دستگاه مینی بوس که منجر به جان باختن حدود ۱۴ تن از سرنشینان آن شد گفت: متاسفانه در این حوادث سرنشینان وسایط نقلیه از بستن کمربند ایمنی خودداری کرده بودند که همین امر موجب پرتاب و برخوردشان با سقف و ستون و شیشه ها و حتی افتادن آنها به بیرون از خوردو که موجب مرگ آنها شد.

در مورد خواص گندم چیزی میدانید؟

معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه  بستن کمربند ایمنی توسط راننده و سرنشین جلو به فرهنگ تبدیل شده است افزود: در عین حال در جاده های برون شهری علی رغم الزامی بودن بستن کمربند ایمنی برای همه سرنشینان ، بعضا شاهدیم که  سرنشینان خودروها ، این موضوع را جدی نمی گیرند که همین امر در تصادفات منجر به افزایش قابل توجه کشته های رانندگی می شود.
وی گفت: توصیه می کنیم رانندگان خودروها ضمن تذکر به سرنشینان در این خصوص توجه لازم را داشته باشند تا مورد اعمال قانون قرار نگیرند.

سوپرمارکت آنلاین در ایران

مرجع: http://rahvar120.ir

5
اشتراک‌گذاری
Avatar
vefgh

ارسال پاسخ